Szukasz
pracy?
Szukasz
pracownika?

Twój Progres w HR

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperci Grupy Progres działają w ponad 20 oddziałach na terenie Polski i Ukrainy.

Od 2002 roku firmie zaufało ponad 1300 firm. Rocznie zatrudnia 20 tysięcy pracowników. Grupa Progres w 2015 roku wdrożyła w życie autorskie wydarzenie – Kurs na HR. To ekspercka debata środowisk nauki, biznesu i władz samorządowych.

W 2019 roku Grupa Progres znalazła się na pierwszym miejscu wśród Agencji Pracy w Polsce wg rankingu Book of Lists. W tym samym roku zdobyliśmy nagrodę główną – Outsourcing Stars w konkursie dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie odpowiemy Ci
na wszystkie Twoje pytania

  Kompleksowe rozwiązania

  Działamy w branży usług HR od 2002 roku oferując rozwiązania indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  KONCENTRUJEMY SIĘ NA:

  Jak działamy

  Nasze działania odbywają się w czterech etapach:

  ZOSTAW SWOJE CV

  Szukasz pracy, która da Ci satysfakcję? Prześlij nam swoje CV!

  Rok 2021 w liczbach

  ponad

  osób zatrudnionych w pracy tymczasowej

  ponad

  nowych kandydatów

  ponad

  godzin przepracowanych przez pracowników pracy tymczasowej

  Nasze projekty

  Działamy kompleksowo, a nasze projekty są owocem pasji i zaangażowania całego zespołu. Tworzymy je z myślą o pracodawcach i pracownikach, których każdego dnia wspieramy w realizowaniu działań prowadzących do sukcesu. Sprawdź co dla Ciebie robimy!

  JEDEN TELEFON I MASZ PRACĘ

  Wspieramy mieszkańców Ukrainy w znalezieniu pracy w Polsce. Wystarczy jeden telefon i masz pracę.

  POLECONE ZAPŁACONE

  Program zaprojektowaliśmy z myślą o wspieraniu rozwoju Grupy Progres przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu zaangażowania pracowników. Wynagradzamy za polecenie nowej osoby do naszego Zespołu.

  RABOTA GRUPA PROGRES

  Działamy na międzynarodowym rynku pracy. Z myślą o pracownikach z Ukrainy stworzyliśmy stronę dedykowaną osobom szukającym pracy w Polsce.

  NASZE SUKCESY

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Chętnie odpowiemy Ci
  na wszystkie Twoje pytania

   Nasz Blog – Twój Progres w HR

   Praca przy taśmie produkcyjnej — zakres obowiązków i zarobki

   Praca przy taśmie produkcyjnej — zakres obowiązków i zarobki

   Pracownicy produkcji odgrywają kluczową rolę, zapewniając płynność i efektywność linii produkcyjnej. Interesuje Cię ta ścieżka zawodowa? Poznaj zakres obowiązków na tym stanowisku i sprawdź, jakich zarobków możesz się spodziewać wybierając ten zawód!

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.