Raport 360

Polityka kadrowa

marzec 2023

Zajrzyj do raportu i dowiedz się co o polityce kadrowej sądzą osoby bezrobotne, pracownicy i pracodawcy.

Dowiesz się jak postrzegają te trzy środowiska zagadnienia dotyczące m.im: procesów rekrutacyjnych, onboardingu i exitboardingu, przebranżowieniu. 

Przeczytaj komentarze ekspertów: Anny Zadurskiej-Gołaszewskiej –  Lemon Tree IT, Anny Goleniowskiej – Aldi Sp. z o.o., Anny Urbańskiej – Structogram, Moniki Truszkowskiej- Bednarek – Fundacja Integralia, Magdy Dąbrowskiej – Grupa Progres, Anny Pietraszko – Grupa Progres

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.