Raport 360

Polityka kadrowa

Za nami trudne 2 lata pandemii. Z naszego raportu dowiesz się, jak obecnie postrzegają politykę kadrową przedstawiciele grup pracowników, osób bezrobotnych i pracodawców.

 

Raport Grupy Progres – Polityka kadrowa zawiera informacje m.in. o:

  • polityce jawności zarobków
  • benefitach
  • pracy zdalnej
  • oczekiwaniach pracowników w rozwoju ścieżki kariery

i wiele innych ciekawych zagadnieniach. Komentarzy eksperckich udzielili: Katarzyna Lorenc – BCC, dr Piotr Sedlak – Sedlak&Sedlak, Anna Stachniuk – strateg biznesowy, Łukasz Iwaszkiewicz – Gdański Urząd Pracy, Joanna Osińska – thyssenkrup Group Services, Magda Dąbrowska – Grupa Progres, Anna Pietraszko – Grupa Progres, Krzysztof Matyja – Grupa Progres.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.