Raport-Rok od wybuchu wojny w Ukrainie

Rynek pracy po dwóch stronach granicy

Mija rok od rozpoczęcia agresji wojskowej Rosji na Ukrainę. Od tego newralgicznego momentu miliony ludzi szukają schronienia przed wojną. Dla wielu z nich kierunkiem pierwszego wyboru jest Polska. Jaka jest sytuacja na rynku pracy po obu stronach granicy dowiesz się z naszego raportu.

W raporcie znajdziesz informacje

  • Jaka jest sytuacja uchodźców ukraińskich w Polsce? Jak poradzili sobie w nowej rzeczywistości? Z jakimi wyzwaniami zmagali się polscy przedsiębiorcy?
  • Jaka jest aktualna sytuacja na Ukrainie. Jak wygląda ukraiński rynek pracy przed i rok po wybuchu wojny? Jak radzą sobie ukraińscy przedsiębiorcy i pracownicy?

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.