Ukraińcy w Polsce w  2023 roku. Co  dalej?

Raport 360

Z raportu dowiesz się czy obywatele Ukrainy:

  • korzystają z polskiej edukacji
  • czy polskie szkolnictwo dostosowane jest do edukacji ukraińskich dzieci
  • czy korzystają z państwowej czy prywatnej opieki zdrowotnej
  • jakie jest ich postrzeganie na polską służbę zdrowia

Komentarzy do raportu udzieliła Wiceprezeska Grupy Progres Magda Dąbrowska i Natalia Myskova Dyrektorka Działu Międzynarodowego Grupy Progres.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.