Agencja pracy Rzeszów

KONTAKT

Agencja pracy tymczasowej w Rzeszowie

Agencja pracy Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Rzeszowie i na terenie województwa podkarpackiego.

Oddział Grupy Progres w Rzeszowie zlokalizowany jest w centrum miasta, obok stacji kolejowej Rzeszów Staroniwa. Oferujemy pracę m.in. w Rzeszowie, Mielcu, Sanoku, Nisku, Kolbuszowej.

Znamy lokalny rynek pracy od podszewki! Agencja Grupa Progres to ponad 20 lat doświadczenia w HR oraz wiele rekrutacji zakończonych sukcesem na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego. Posiadamy wieloletnie, ekspercie doświadczenie, co czyni nas czołową agencją pracy w Rzeszowie

Poznaj nasze usługi już teraz: 

  • rekrutacja pracowników tymczasowych;
  • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
  • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
  • szkolenia i consulting.

 

 

Grupa Progres oddział Rzeszów

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Rzeszowie, Mielcu, Sanoku, Nisku, Stalowej Woli, Kolbuszowej.

Nasz Oddział w Rzeszowie

Oddział zlokalizowany jest w centrum Rzeszowa, nieopodal stacji kolejowej Rzeszów Staroniwa.

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Kontakt

Ul. Ks. Sondeja 2
35-011 Rzeszów
tel: +48 693 220 965
rzeszow@grupaprogres.pl

Skontaktuj się z nami!

 

    Ks. Józefa Sondeja 2

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.