Agencja pracy Kijów

KONTAKT

Agencja pracy tymczasowej w Kijowie

Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Kijowie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Branże

Rekrutujemy do pracy w branżach tj. produkcja, logistyka, transport.

Stanowiska

Poszukujemy osób na stanowiska m.in.:

  • magazynier
  • pracownik produkcji
  • operator maszyn
  • operator wózka widłowego
  • monter

Lokalizacje

Oferujemy pracę w Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Kaliszu, Lublinie, Białymstoku, Gdańsku, Olsztynie, Koszalinie.

Nasz Oddział w Kijowie

Oddział zlokalizowany jest w centrum miasta, nieopodal Konsulatu Polski i Ambasady Niemiec.

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

Kontakt

ul. Bogdana Chmelnickiego 16-22,pok. 520
Tel/Viber +38 063 693 23 59
Tel/Viber +38 099 720 19 16

kiev@grupaprogres.pl

    Sportyvna 1-A

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.