Agencja Pracy Warszawa ul. Marynarska 21

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Grupa Progres od ponad 20 lat wspiera pracodawców w budowaniu kadry złożonej z profesjonalistów. Nasi eksperci pomogą kandydatom znaleźć wymarzoną pracę i osiągnąć zawodowy sukces. Wspieramy lokalne rynki pracy i znamy je od podszewki, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem z pracownikami i pracodawcami również w Warszawie i na Mazowszu.

 

Grupa Progres oddział Warszawa ul. Marynarska

 

Oddział agencji pracy Grupa Progres w Warszawie zlokalizowany jest na Mokotowie, obok Galerii Mokotów. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo zawodowe. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, wspieramy biznes, rozwijamy lokalny rynek. Nie czekaj, odwiedź naszą agencję pracy już dzisiaj.

Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, warto skorzystać z naszych usług. Nasz zespół doświadczonych doradców pomoże Ci w znalezieniu pracy, która spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do konsultacji i pomocy w znalezieniu wymarzonej pracy tymczasowej. Rozpocznij swoją karierę już dziś.

Agencja pracy tymczasowej Grupa Progres to ponad 20 lat doświadczenia w HR oraz setki pomyślnie zakończonych rekrutacji w Warszawie i województwie mazowieckim. Działamy jako ekspert na rynku lokalnym oraz czołowa agencja pracy w Warszawie. Sprawdź nasze usługi:

 

 • rekrutacja pracowników tymczasowych;
 • legalizacja zatrudnienia, payroll, outsorcing;
 • rekrutacja specjalistów i menedżerów;
 • szkolenia i consulting.

Biuro pracy Warszawa

Biura pracy w Warszawie są jednymi z największych Polsce. Stolica Polski przyciąga wielu inwestorów, a także dysponuje dużymi wolumenami doświadczonych i kompetentnych pracowników. Rynek pracy w Warszawie jest bardzo konkurencyjny i zróżnicowany, a biura pracy pełnią ważną rolę w nawiązywaniu kontaktów między pracodawcami a pracownikami.

Nie da się ukryć, że województwo mazowieckie jest liderem ekonomicznym w Polsce. Warszawa przyciąga również zagranicznych inwestorów, co przekłada się na wiele ofert pracy dla osób posługujących się różnymi językami, w tym wykwalifikowanych specjalistów. Miasto to jest jednym z najważniejszych ośrodków usługowych w Polsce, zwłaszcza w sektorze finansowym.

Biura pracy w Warszawie aktywnie rekrutują pracowników tymczasowych. Na terenie Warszawy i Mazowsza działa wiele firm produkcyjnych, logistycznych i budowlanych, dlatego biura pracy oferują wiele ofert zatrudnienia dla pracowników tymczasowych, którzy są niezbędni w wielu przedsiębiorstwach.

Agencja pośrednictwa pracy Warszawa mazowieckie

Nasza agencja pośrednictwa pracy na Mazowszu w Warszawie zapewnia wsparcie zarówno dla pracowników tymczasowych, jak i stałych. Dla osób poszukujących pracy tymczasowej mamy wiele ofert w różnych sektorach, takich jak produkcja, logistyka, budownictwo czy usługi. Nowe oferty pojawiają się regularnie, co oznacza możliwość ciągłego poszukiwania pracy. Ponadto, nasza agencja świadczy usługi doradztwa zawodowego, które obejmują pomoc w wyborze ścieżki kariery, analizę umiejętności i predyspozycji zawodowych oraz planowanie rozwoju zawodowego.

Dla pracowników nasza agencja pośrednictwa pracy oferuje przede wszystkim możliwość zdobycia nowej pracy, nie tylko w przypadku utraty obecnego zatrudnienia.  Dla pracodawców agencja pracy Grupa Progres daje możliwość szybkiego uzupełnienia braków kadrowych, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Stanowiska

Poszukujemy osób na stanowiska m.in.:

 • Kasjer
 • Magazynier
 • Monter
 • Pracownik Biura
 • Operator Maszyny
 • Sprzedawca

Prowadzimy też rekrutacje na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Branże

Rekrutujemy do pracy w branżach

 • Logistyka
 • Produkcja
 • Branża Spożywcza
 • Administracja

Lokalizacje

Oferujemy pracę m.in. w Warszawie, Wołominie, Legionowie, Sochaczewie, Radomiu, Pułtusku, Wyszkowie, Mszczonowie, Pruszkowie, Łomiankach, Nowym Dworze Mazowieckim, Garwolinie, Zielonej Górze, Teresinie, Mińsku Mazowieckim, Lubartowie, Pęcicach.

Kontakt

ul. Marynarska 21 lok. 1.17
02-674 Warszawa
tel: 22 550 94 58
hrlogistics@grupaprogres.pl 

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

  al. Jerozolimskie 133/pokój 32

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.