Зв’яжіться з нами

Виберіть відповідне воєводство

КОНТАКТ


Progres Sp. z o.o.

Alchemia, Budynek Aurum

al. Grunwaldzka 411

80-309 Gdańsk

Виберіть відділ у Польщі

Białystok

ul. Św. Rocha 5 lok. 209, (Zielona Kamienica)
15-879 Białystok

tel: +48 (58) 342 25 77
bialystok@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Bydgoszcz

ul. Dworcowa 76 lok. 101-206
85-010 Bydgoszcz

tel: +48 (52) 320 60 01
bydgoszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gdańsk

ul. Grunwaldzka 79/81/1
80-243 Gdańsk Wrzeszcz

tel: +48 (58) 342 25 77
gdansk@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Centrala Gdańsk

ul. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

tel: +48 (58) 511 05 50
kontakt@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gdynia

ul. Władysława IV 43/501
81-395 Gdynia

tel: +48 (58) 620 53 04
gdynia@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gorzów Wielkopolski

ul. Wełniany Rynek 12/7
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: +48 (95) 735 15 06
gorzow@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kalisz

ul. Piekarska 5/5
62-800 Kalisz

tel: +48 (62) 751 35 51
kalisz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Katowice

ul. Dąbrowskiego 22, piętro III, pok.307
40-032 Katowice

tel: +48 667 103 317
katowice@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Koszalin

ul. Zwycięstwa 7-9 I piętro
75-950 Koszalin

tel: +48 665 558 085
koszalin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kwidzyn

ul. Kościuszki 41
82-500 Kwidzyn

tel: +48 (55) 246 01 12
kwidzyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Gdańska

ul. Gdańska 80
90–613 Łódź

tel: +48 (42) 632 27 78
lodz.gdanska@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Piotrkowska

ul. Piotrkowska 99
90–269 Łódź

tel: +48 (42) 630 00 83
lodz.piotrkowska@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Lublin

Aleje Racławickie 8 lok. 28, IV piętro, Winda A
20-037 Lublin

tel: +48 (81) 503 00 38
lublin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Olsztyn

Budynek Cezal ul. Wyszyńskiego 1a/1
10-457 Olsztyn

tel: +48 (89) 523 66 17
olsztyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Ostrołęka

ul. Prądzyńskiego 4/01/03
07-410 Ostrołęka

tel: +48 609 921 446
ostroleka@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań Gwarna

ul. Gwarna 5
61-842 Poznań

tel: +48 (61) 424 33 69
poznan@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań Św. Marcin

ul. Święty Marcin 73/5
61-808 Poznań

tel: +48 (61) 424 33 69
poznan@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Pruszcz Gdański

ul. Wita Stwosza 3
83-000 Pruszcz Gdański

tel: +48 (58) 682 29 94
pruszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Rzeszów

Al. Piłsudskiego 32 3 piętro – lokal 315
35-001 Rzeszów

tel: +48 (17) 852 10 37
rzeszow@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Słupsk

ul. H. Kołłątaja 15
76-200 Słupsk

tel: +48 665 558 085
slupsk@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Sopot

ul. Niepodległości 799 A, lokal 401 i 402
81-810 Sopot

tel: +48 607 699 553
sopot@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Tczew

ul. Armii Krajowej 20
83-110 Tczew

tel: +48 (58) 535 20 59
tczew@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Toruń

ul. Panny Marii 13
87-100 Toruń

tel: +48 (56) 674 58 08
torun@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa

al. Jerozolimskie 133/pokój 32
02-304 Warszawa

tel: +48 885 884 448
logistyka@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa

ul. Chłodna 64 lok. 229
00-872 Warszawa

tel: +48 (22) 814 03 55
warszawa@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Wrocław

ul. Kościuszki 29
50-011 Wrocław

tel: +48 71 313 11 30
wroclaw@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Виберіть відділ в Україні

Київ

ul. Bogdana Chmelnickiego 16-22,
pok. 520

Viber: +38 063 693 23 59
Viber: +38 099 720 19 16
kiev@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Кандидат

У Вас є запитання про найкращі пропозиції роботи в Польщі та за кордоном. Використовуйте нашу контактну форму. Ми відповімо на всі Ваші запитання.

Працівник

Усі відповіді, пов’язані з оплатою праці, розрахунками PIT, довідками можна отримати, скориставшись контактною формою, напишіть нам зараз.

Бізнес

Вам потрібні висококваліфіковані фахівці, незалежно від того, чи зацікавлені Ви в аутсорсингових процесах або шукаєте професіоналів з адміністративних, кадрових і навчальних зборів. Всі відповіді будуть отримані за допомогою контактної форми.