$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> контакт - Grupa Progres

Зв’яжіться з нами

Виберіть відповідне воєводство

КОНТАКТ


Progres Sp. z o.o.

Alchemia, Budynek Aurum

al. Grunwaldzka 411

80-309 Gdańsk


+380 91 481 97 54 (Для дзвінків з усіх регіонів України)
Тарифікаця дзвінків згідно з тарифом Вашого оператора

+48 732 080 554 (Viber і багатоканальний для Польщі)
Тарифікаця дзвінків згідно з тарифом Вашого оператора.

Виберіть відділ у Польщі

Białystok

ul. Św. Rocha 5 lok. 102F, (Zielona Kamienica)
15-879 Białystok

tel: +48 (85) 652 40 73
bialystok@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Bydgoszcz

ul. Dworcowa 76 lok. 101-206
85-010 Bydgoszcz

tel: +48 (52) 320 60 01
bydgoszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Centrala Gdańsk

ul. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

tel: +48 (58) 511 05 50
kontakt@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gdańsk - biuro rekrutacji stałych

ul. Jaśkowa Dolina 11b/2A
80-252 Gdańsk

region.polnocny@grupaprogres.pl

Gdynia

ul. Mściwoja 10/4
81-361 Gdynia

tel: +48 (58) 354 60 04
gdynia@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Gorzów Wielkopolski

ul. Wełniany Rynek 12/8a, p. IV
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel: ++48 605 052 363
gorzow@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kalisz

ul. Polna 20 pok. 109
62-800 Kalisz

tel: +48 605 418 011
kalisz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Katowice

ul. Dąbrowskiego 22, piętro III, pok.307
40-032 Katowice

tel: +32 255 50 10
katowice@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Koszalin

ul. Zwycięstwa 7-9 I piętro
75-028 Koszalin

tel: +48 885 130 247
koszalin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Kwidzyn

ul. Kościuszki 41
82-500 Kwidzyn

tel: +48 (55) 246 01 12
kwidzyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Gdańska

ul. Gdańska 80
90–613 Łódź

tel: +48 (42) 632 27 78
lodz.gdanska@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Łódź Kościuszki

al. Kościuszki 39; 1p. lok. 206
90–418 Łódź

tel: +48 (42) 630 00 83
lodz.kosciuszki@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Lublin

Aleje Racławickie 8 lok. 8, I piętro, Winda A
20-037 Lublin

tel: +48 (81) 503 00 38
lublin@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Olsztyn

Budynek Cezal ul. Wyszyńskiego 1a/1
10-457 Olsztyn

tel: +48 (89) 523 66 17
olsztyn@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Ostrołęka

ul. Prądzyńskiego 4/01/03
07-410 Ostrołęka

tel: +48 609 921 446
ostroleka@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań Gwarna

ul. Gwarna 5/2a
61-702 Poznań

tel: +48 (61) 424 33 69
poznan@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Poznań Św. Marcin

ul. Święty Marcin 73/5
61-808 Poznań

tel: +48 (61) 852 49 24
poznan@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Pruszcz Gdański

ul. Wita Stwosza 3
83-000 Pruszcz Gdański

tel: +48 (58) 682 29 94
pruszcz@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Rzeszów

ul. Ks. Sondeja 2
35-011 Rzeszów

tel: +48 17 852 10 37
rzeszow@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Słupsk

ul. H. Kołłątaja 15/15a
76-200 Słupsk

tel: +48 59 814 43 88
slupsk@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Sopot

ul. Niepodległości 799 A, lokal 401 i 402
81-810 Sopot

tel: +48 607 699 553
tel: +48 58 341 98 91
sopot@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Tczew

ul. Armii Krajowej 20
83-110 Tczew

tel: +48 (58) 535 20 59
tczew@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa (Logistyka - DHL)

al. Jerozolimskie 133/pokój 32
02-304 Warszawa

tel: +48 22 824 02 30
logistykadhl@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Warszawa (Logistyka)

ul. Baśniowa 3, lokal 308, III p.
02-349 Warszawa

tel: +48 22 251 06 19
logistyka@grupaprogres.pl

Wrocław

ul. Kościuszki 29, IIIp., Focus Plaza- Budynek D
50-011 Wrocław

tel: +48 71 313 11 30
wroclaw@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Wrocław - biuro rekrutacji stałych

ul. Robotnicza 42 A
53-608 Wrocław

wroclav-RS@grupaprogres.pl

Виберіть відділ в Україні

Кропивницкий

улица Э.Чикаленка 1А, каб. 417

Viber: +380632394574
Viber: +380660663501
kropyvnickyi@grupaprogres.pl

zobacz więcej

Кандидат

У Вас є запитання про найкращі пропозиції роботи в Польщі та за кордоном. Використовуйте нашу контактну форму. Ми відповімо на всі Ваші запитання.

Працівник

Усі відповіді, пов’язані з оплатою праці, розрахунками PIT, довідками можна отримати, скориставшись контактною формою, напишіть нам зараз.

Бізнес

Вам потрібні висококваліфіковані фахівці, незалежно від того, чи зацікавлені Ви в аутсорсингових процесах або шукаєте професіоналів з адміністративних, кадрових і навчальних зборів. Всі відповіді будуть отримані за допомогою контактної форми.