$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> Pracownik produkcji bez doświadczenia Zduńska Wola - Oferta pracy - Grupa Progres

Szukamy właśnie Ciebie!

Daj się znaleźć!
Logo Grupa Progres
LinkedIn

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji bez doświadczenia

Zduńska Wola, województwo łódzkie;

Wymagania

Wymagania

 • zaangażowanie w wykonywane czynności
 • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
 • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
 • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA.
Obowiązki

Zakres obowiązków

 • pakowanie artykułów kosmetycznych,
 • bieżąca kontrola jakości produktu,
 • dla Pań jest to praca siedząca, natomiast dla Panów mogą zdarzyć się proste czynności magazynowe (obsługa wózka paletowego, dowóz komponentów, foliowanie itd.).
Oferujemy

Oferujemy

 • bezpłatny autobus pracowniczy m.in ze Zduńskiej Woli, Sieradza, Łasku, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego.
 • umowę zlecenie z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
 • stawkę 18,30 zł brutto/h,
 • trzyzmianowy system pracy, z możliwością wyboru dni pracy - ELASTYCZNY GRAFIK

BRANŻA

Produkcja

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Zduńska Wola, województwo łódzkie;

NUMER REFERENCYJNY

DP/Ł?/PRACOWNIK

DATA DODATNIA

2021-08-06

APLIKUJ


Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

BRANŻA

Produkcja

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Zduńska Wola, województwo łódzkie;

NUMER REFERENCYJNY

DP/Ł?/PRACOWNIK

DATA DODATNIA

2021-08-06

;