$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> Pracownik na magazynie meblowym Pruszcz Gdański - Oferta pracy - Grupa Progres

Szukamy właśnie Ciebie!

Daj się znaleźć!
Logo Grupa Progres
LinkedIn

STUDENCIE, SZUKASZ PRACY? CHCESZ PRACOWAĆ W STAŁYCH GODZINACH? Skontaktuj się z Grupą Progres! Poszukujemy kandydatów do pracy w firmach produkcyjnych/ magazynach!

Pracownik na magazynie meblowym

Pruszcz Gdański, województwo pomorskie;

Wymagania

Wymagania

- ukończone 18 lat – wymóg konieczny,

- status ucznia/ studenta – mile widziany,

-zaangażowanie,

-umiejętność pracy w zespole,

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

Obowiązki

Zakres obowiązków

- wykładanie towaru - magazyn,

- pomoc przy rozładunku/ załadunku towaru.

Oferujemy

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie – 20 zł brutto za godzinę,

-pracę od zaraz na podstawie umowy zlecenie,

-pracę na magazynie firmy z branży meblowej,

-pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

BRANŻA

Prace fizyczne

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Pruszcz Gdański, województwo pomorskie;

NUMER REFERENCYJNY

BRM-07/2021

DATA DODATNIA

2021-07-14

APLIKUJ


Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

BRANŻA

Prace fizyczne

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Pruszcz Gdański, województwo pomorskie;

NUMER REFERENCYJNY

BRM-07/2021

DATA DODATNIA

2021-07-14

;