$template_directory_uri = get_template_directory_uri(); ?> Praca w Belgii – monterzy, bez doświadczenia! - Oferta pracy - Grupa Progres

Szukamy właśnie Ciebie!

Daj się znaleźć!
Logo Grupa Progres
LinkedIn

Szukasz pracy za granicą? Jesteś operatorem maszyn CNC, spawaczem lub monterem? Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Dołącz już dziś i pracuj z Grupą Progres!

Dla naszego klienta, firmy produkującej maszyny rolnicze, szukamy kandydata, takiego jak Ty!

Praca w Belgii – monterzy, bez doświadczenia!

Belgia;

Wymagania

Wymagania

- komunikatywny angielski,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- sprawność fizyczna.

Obowiązki

Zakres obowiązków

- wykonywaniem prawidłowego montażu i zabezpieczeniem wykonanych konstrukcji 

Oferujemy

Oferujemy

- Darmowy kurs języka holenderskiego (z holenderskim na B1 możliwa współpraca na czas nieokreślony),

- belgijska umowa o pracę,

- dodatki za pracę zmianową, pracę w nocy, dodatki roczne, dodatki za dojazd,

- darmowe zakwaterowanie w pierwszym miesiącu (Bed & Breakfast/Hotel) + dwa miesiące za 700 €/mc,

- dodatkowe 40€ diety dziennej w pierwszym miesiącu pracy,

- dojazd na własną rękę.

BRANŻA

Produkcja

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Belgia;

NUMER REFERENCYJNY

AS/BEL/PRACA

DATA DODATNIA

2021-07-19

APLIKUJ


Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

BRANŻA

Produkcja

RODZAJ PRACY

praca tymczasowa

LOKALIZACJA

Belgia;

NUMER REFERENCYJNY

AS/BEL/PRACA

DATA DODATNIA

2021-07-19

;