Rekrutacje stałe Gdańsk (Permanent Recruitment)

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Permanent Recruitment Gdańsk

 

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizujemy się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż
i SSC/BPO.

Jako Specjaliści Progres Permanent Recruitment proponujemy uszyte na miarę rozwiązania. Oferowane usługi czynią z nas elastycznego Partnera Biznesowego, który potrafi dobrać model współpracy do oczekiwań Klienta, Kandydata oraz aktualnego rynku pracy.

97% naszych rekrutacji jest zakończonych sukcesem.

Kontakt

ul. Jaśkowa Dolina 11b/2a
80-288, Gdańsk

+48 693 035 812

Godziny pracy

poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.