Historia

2002
W Pruszczu Gdańskim zaczyna się nasza historia.
W odpowiedzi na wymagania rynku pracy w zakresie dostarczania personelu zewnętrznego tworzymy w Progres – Doradztwo Personalne.

pierwsze materiały

2003
Po roku działalności tworzymy dział handlowy, który pozwala na sprawne pozyskiwanie klientów w nowych regionach. W bardzo szybkim tempie zwiększamy udział na rynku pomorskim.

Rozpoczynamy z jednym oddziałem i zaczynamy rosnąć. Pracy jest coraz więcej a osób zaledwie kilka. Chwilę później pojawiają się kolejne oddziały.

drugie materiały

2004
Przekształcamy działalność gospodarczą w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością i stajemy się Agencją Pracy Tymczasowej.

2005
Jako Agencja Pracy Tymczasowej Progres Sp. z o. o. razem z 12. agencjami współtworzymy Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia aktywnie uczestnicząc w budowaniu i podziale rynku.

2008
Dokonujemy kluczowych zmian wydzielając dział kadr, rozliczeń, księgowości, sprzedaży i marketingu. Od tego momentu stajemy się rozpoznawalni jako profesjonalna marka, licząca się na rynku Agencji Pracy.

2013
Po 11 latach funkcjonowania jako Progres HR rok 2013 przynosi wiele ewolucyjnych zmian. Utworzona zostaje Grupa Progres, w skład której wchodzą trzy, niezależne linie biznesowe: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment.

trzecie materiały

2014
W następstwie ciągłego i dynamicznego rozwoju spółki przenosimy siedzibę główną do nowo otwartego kompleksu Alchemia w Gdańsku.

2015
Tworzymy autorski, ogólnopolski cykl spotkań poświęconych tematyce Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Kurs na HR to wyjątkowe wydarzenie, integrujące lokalne środowisko HRowe.

W 2015 liczymy już 150 osób i w ciągu roku zatrudniamy ponad 18 000 osób. Wyniki zostają docenione podczas Gali Outsourcing Stars i zostajemy laureatem w kategorii HR Leasing Pracowniczy.

2016
Dzisiaj Grupa Progres to jasna wizja rozwoju i transparentny przekaz. Jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją, zaufało nam ponad tysiąc klientów, a każdy rok wzbogaca portfolio o kolejne kontakty.

Rozwijamy się szybciej niż branża i z roku na rok osiągamy coraz lepsze wyniki. Dziś, w ponad 20. oddziałach na terenie całej Polski i za granicą liczymy 200 osób będących ekspertami w swojej dziedzinie.