Elastycznie dopasowujemy zatrudnienie w Twojej Firmie

Praca tymczasowa

Oszczędność czasu

Decydując się na pracowników tymczasowych naszej agencji, nie tracisz czasu na przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dostarczamy do Twojej firmy naszych stałych i sprawdzonych pracowników, a w razie potrzeby w sprawny sposób rekrutujemy nowy personel, w zależności od Twoich potrzeb (planowany okres zatrudnienia, lokalizacja, liczba pracowników). Odpowiedzialność za cały proces pozyskania pracowników i ich zatrudnienie leży po naszej stronie (rozliczanie czasu pracy, obsługa płacowa, absencje, ubezpieczenia). Ty możesz w tym czasie skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Elastyczność zatrudnienia

Dzięki wprowadzeniu do Twojej firmy pracowników tymczasowych, zyskujesz szansę właściwego dopasowania zatrudnienia do aktualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Współpraca z nami pozwoli Ci odpowiednio reagować na zmienność branży, w której działasz i wahania rynku pracy. To dla Twojej firmy szansa na uzyskanie najlepszej efektywności i obniżenie kosztów (np. brak konieczności zatrudniania pracowników w okresach przestoju).

pracownicy tymczasowi

Try & Hire

pracownicy tymczasowi

Okres próbny bez zobowiązań

Zatrudnienie pracownika tymczasowego może być dla Twojej firmy idealną szansą sprawdzenia osoby, którą chcesz przyjąć na stałe. Dzięki agencyjnemu „okresowi próbnemu” możesz bez zobowiązań sprawdzić umiejętności potencjalnego pracownika etatowego w rzeczywistych warunkach. Taka forma rekrutacji daje gwarancję zatrudnienia osoby najlepiej odpowiadającej potrzebom kadrowym Twojego przedsiębiorstwa.

Współpraca z najlepszymi

Kandydaci, którzy trafiają do Twojej firmy to osoby, które przeszły proces rekrutacji i selekcji. Dzięki temu masz gwarancję, że otwierasz drzwi swojego przedsiębiorstwa przed potencjalnie najlepszymi pracownikami. Nie tracisz czasu na spotkania z osobami bez właściwych kwalifikacji czy doświadczenia. Decydując się na try & hire, torujesz sobie drogę dotarcia do najlepiej wykwalifikowanych pracowników.

Obsługa kadrowo płacowa

Działania z zewnątrz do wewnątrz

W Twojej firmie nie ma działu kadr i płac? A może brakuje Ci w nim wykwalifikowanego personelu? Outsourcing usług związanych z rozliczaniem czasu pracy i wypłacaniem wynagrodzeń jest w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem. Ty zyskujesz czas na rozwijanie swojego biznesu, a Twoi pracownicy są obsługiwani przez specjalistów, którzy odpowiadają za ich rzetelne rozliczanie.

Kompleksowa obsługa

Oddanie obsługi kadrowo-płacowej w ręce agencji pracy tymczasowej, to zdjęcie z Twojej firmy obowiązku wypłacania wynagrodzeń, przygotowywania i kontrolowania dokumentów kadrowych, zdobywania niezbędnych zgłoszeń i dokumentów prawnych, przeprowadzania szkoleń BHP, monitoringu czasu pracy, przygotowywania umów i aneksów oraz wystawiania świadectw pracy, a także kontrolowania absencji pracowników (zwolnienia lekarskie, urlopy wypoczynkowe itp.).

pracownicy tymczasowi

Jak działamy?

BEZPOŚREDNIE SPOTKANIE
Podczas którego poznajemy zakres działalności Twojej firmy, weryfikujemy potrzeby i oczekiwania, a następnie szukamy optymalnych rozwiązań i propozycji.

PODPISANIE UMOWY
Zawieramy umowę o współpracy i wyznaczamy konsultanta, który zajmie się realizacją zamówień dla Twojej firmy. Pozna też on Twoje środowisko pracy i dobierze odpowiednich pracowników.

PROCES REKRUTACJI
W celu pozyskania odpowiednich kandydatów, stosujemy różne kreatywne metody poszukiwań. Leasing pracowników jest kluczowym elementem rozwoju Twojej firmy.

WPROWADZENIE PRACOWNIKÓW
Po Twojej akceptacji, wdrażamy nowego pracownika do codziennych obowiązków. Przeprowadzamy szkolenia, przygotowujemy niezbędne dokumenty i narzędzia pracy.

KOORDYNOWANIE ZATRUDNIENIA
Przez cały okres korzystania z naszych usług, czuwamy nad komfortem pracy Twoich pracowników. W razie potrzeby, rekrutujemy dodatkowe osoby, by usprawnić działanie Twojej firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu zyskasz:


Przeniesienie odpowiedzialności na Grupę Progres w zakresie efektywności procesów, frekwencji, fluktuacji, zarządzania i motywowanie pracowników


Gwarancja bezpieczeństwa i stabilności – nowa usługa oparta na ponad 3 letnim partnerstwie – wykorzystanie doświadczenia, wiedzy i wartości


Zwiększenie efektywności i wydajności pracowników tymczasowych


Wdrażanie systemów motywacyjnych


Ograniczenie kosztów, poprzez dopasowanie zatrudnienia do realnych potrzeb oraz dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa

Projekty międzynarodowe

Wychodząc naprzeciw zmianom na polskim rynku pracy, w linii biznesowej Progres HR umożliwiamy także rekrutację cudzoziemców z krajów Europy Wschodniej (Ukraina, Mołdawia). Dzięki sprawdzonej sieci partnerów, jesteśmy w stanie zapewnić Tobie lojalnych i zmotywowanych pracowników o potwierdzonych kwalifikacjach.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem

Elastyczne podejście oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwoliły nam znaleźć niejedno rozwiązanie.

PRZEJRZYJ REFERENCJE

Skontaktuj się z naszym ekspertemEwa Błaszczyńska
Dyrektor ds. Sprzedaży

Sprawdź co zyskujesz dodatkowo

Przedstawiamy eKonto, dzięki któremu wszyscy pracownicy Grupy Progres otrzymują stały i swobodny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i dokumentów związanych z zatrudnieniem. Darmowa aplikacja umożliwia także pracodawcom oferowanie benefitów w wygodny i łatwy sposób. Sprawdź wszystkie korzyści:

PRZEJDŹ DO eKONTA