Nasz Blog

Twój Progres w HR

Najnowsze artykuły

Ułatwienia dla obywateli Białorusi: polski dokument podróży tymczasową alternatywą dla paszportu
Ułatwienia dla obywateli Białorusi: polski dokument podróży tymczasową alternatywą dla paszportu

W ostatnim czasie było głośno o wprowadzonych przez władze Białoruskie przepisach uniemożliwiających obywatelom Białorusi przedłużanie lub pozyskanie paszportów w białoruskich placówkach dyplomatycznych. W praktyce oznacza to, iż obywatel Białorusi za każdym razem musi się osobiście udać na Białoruś celem pozyskania nowego dokumentu podróży.

czytaj dalej

Nasi autorzy

Mariia Kovalenko

Specjalista ds. Legalizacji Zatrudnienia

Absolwentka specjalizacji Finanse i Rachunkowość. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w kancelarii prawnej, która specjalizuje się w obszarze doradztwa dla pracodawców i pracowników w kwestiach związanych z legalizacją zatrudnienia i regulacjami związanymi z pobytem.

Przeczytaj moje artykuły

Patrycja Machajska

Damian Smukała

Specjalista ds. Kadr i Płac

Magister prawa zatrudnienia, ekspert w zakresie kadr i płac z wieloletnim doświadczeniem. Urodzony szkoleniowiec, uwielbia dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Przeczytaj moje artykuły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ.