fbpx

Progress

Yourself
Logo Grupa Progres
LinkedIn

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: 

Advanced User

Grodzisk Mazowiecki, województwo mazowieckie;

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z systemami komputerowymi ERP, SAP WM, EWM lub innymi programami magazynowymi i narzędziami pozwalającymi analizować dane, np. Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Chęć do pracy w zespole i dzielenia się wiedzą,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Obowiązki

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższej jakości pracy systemów do zarządzania magazynem,
  • Zgłaszanie nieprawidłowości funkcjonowania systemów magazynowych i komputerowych lub procesów logistycznych,
  • Kontrolowanie bieżących działań oraz tworzenie raportów przy wykorzystaniu narzędzi analitycznych (Excel, Power Query).
Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym otoczeniu stawiającym na zadowolenie z pracy,
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do obiadów, ubezpieczenie zdrowotne i inne).

BRANŻA

Logistyka

RODZAJ PRACY

praca stała

LOKALIZACJA

Grodzisk Mazowiecki, województwo mazowieckie;

NUMER REFERENCYJNY

KI/GRO/ADVANCED

DATA DODATNIA

2020-03-16

APLIKUJ


Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

BRANŻA

Logistyka

RODZAJ PRACY

praca stała

LOKALIZACJA

Grodzisk Mazowiecki, województwo mazowieckie;

NUMER REFERENCYJNY

KI/GRO/ADVANCED

DATA DODATNIA

2020-03-16

;